Home SHQIPERIA Tragjike! Shkrumbohet autobusi maqedonas, humbin jetën 45 persona: Mes tyre 12 fëmijë

Tragjike! Shkrumbohet autobusi maqedonas, humbin jetën 45 persona: Mes tyre 12 fëmijë

0
Tragjike! Shkrumbohet autobusi maqedonas, humbin jetën 45 persona: Mes tyre 12 fëmijë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Të paktën 45 persona kanë humbur jetën si pasojë e një zjarri të rënë nga një autobus maqedonas në pjesën perëndimore të territorit bullgar.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së martës kur një autobus me targa nga Maqedonia e Veriut ka marrë flakë në një autostradë bullgare dhe si paojë kanë humbur jetën 45 persona mes tyre 12 fëmijë.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë