Tronditet Tirana/ Makina shpërthen duke lëvizur në afërsi të Selitës

policia-naten.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Dy persona kanë mbetur të plagosur pasi një mjet shpërrtheu në orët e para të mengjesit teksa ishte duke lëvizur në Unazën e Re në Selitë.

 

Sipas policisë ngjarja e rëndë ka ndodhur në orën 02:50 në afërsi të rrethit të Selitës.

 

Shoferi Mikel Harizaj 42 vjec, nga Selenica por banues ne Tirane si dhe pasagjeri Serini Dumi 26 vjeç lindur në Berat dhe banues në Tiranë, kanë mbetur të plagosur dhe ndodhen aktualisht në spital.

 

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë  po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë