PAMJE NGA VENDI I NGJARJES

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji, ku raportohet se një makinë me targa të huaja është përplasur me një motor që shpërndante pica.

Nga ky aksident ka mbetur i plagosur lehtë drejtori i motoçikletës, i cili është dërguar menjëherë në spitalin e qytetit për marrjen e ndihmës së nevojshme mjekësore.

Ndërkohë, policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet përkatëse për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re