Kryetari i PD, Lulzim Basha është duke zhvilluar një takim me gra dhe vajza të PD.

 

Por, ndërkohë Basha është pritur me pankarta dhe thirrje “Basha ik”, nga disa gra të LDG-së dhe të rinj të FRPD. Gjithashtu ata kanë qëlluar me vezë drejt makinës së Bashës.

 

Në fjalën e tij, Basha e komentoi me shumë sportivitet atë se çfarë ndodhi.

 

“Nejse, bëra një hyrje sepse duke qenë që kishim një hyrje atje. me të vërtetë të ishin gra dhe zonja, di u thoja, ejani dhe ju. Ejani futuni brenda, nuk ka vend për xhelozi, kryetari është i të gjithëve”, tha Basha.

 

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re