VIDEO/ I shtrirë në dyshemenë brenda lokalit, publikohen pamjet e trupit të pajetë të viktimës në Don Bosko

viktima.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Fax News ka arritur të sigurojë videon ku shihet i shtrirë trupi i pajetë i viktimës në ngjarjen e ndodhur në Don Bosku ku pas breshërive të kallashnikovit,raportohet për 1 të vdekur dhe 3 të plagosur të cilët janë dërguar me urgjencë në spital.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë