Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka shpërndarë një video nga Vlora, ku ka zhvilluar fushatë elektorale.

Kryemadhi shprehet se vlonjatët dhe të gjithë shqiptarët duhet që të votojnë LSI më 25 prill, që Shqipëria të bëhet shtëpia e shqiptarëve.

Postimi i kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi:

Vlora! Rroke votën, bëja fora! #voto6lsi Rroke votën, bëja fora!

Vlora, Vlora, Vlora, Vlora!

Rroke votën, bëja fora! #voto6lsi #vlorashtëpiajuaj #ShqipëriaShtëpiaJuaj