Home SHQIPERIA VIDEO LIVE/ “Ju shqyej gojën po dhatë informacion”, familjarët e Mateos shpërthejnë ndaj policit: Hapeni furgonin!

VIDEO LIVE/ “Ju shqyej gojën po dhatë informacion”, familjarët e Mateos shpërthejnë ndaj policit: Hapeni furgonin!

0
VIDEO LIVE/ “Ju shqyej gojën po dhatë informacion”, familjarët e Mateos shpërthejnë ndaj policit: Hapeni furgonin!

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Familjarët e 8 vjeçarit Mateo Vasiu të ndodhur para gjykatës së Fierit ku pritet të mbërrijë vrasësi Klodian Çalamani, kërkuan të hapej furgoni i policisë pasi dyshuan se 38-vjeçari ndodhej ty brenda. Pas kontrollit rezultoi se nuk ishte e vërtetë.

Ata hodhën akuza të forta edhe ndaj efektivit të policisë dhe u kërkoi kolegëve që të mos japin informacion.

“Do u shqyej gojën po dhatë informacion, tha polici, këtu nuk ka shtet”-u shpreh familjarja.

(E.D/faxweb.al)

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë