Një 34 vjeçar nga Kavaja tentoi të grabisë një argjendari në Durrës, por kjo tentativë ka dështuar falë ndërhyrjes së shpejtë të policisë. Agresori është identifikuar si shtetasi me inicialet L.B dhe i është sekuestruar edhe një thikë të cilën e mbante në dorë gjatë momentit që kishte tentuar të grabiste argjendarinë.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb