Një aksident i rëndë është shënuar në rrugën “Ismail Qemali”, pranë Ambasadës Italiane, në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme, ku siç shihet nga pamjet e mëposhtme, dy automjete janë përplasur dhe kanë përfunduar në trotuar!