Me siguri të gjithë e kemi parë videon e famshme me dorn nëpër të gjithë skajet e Shqipërisë, nga Vërmoshi në Konisplot.

Epo videoja e krijuar nga i riu shqiptar, Erald Halili nuk ka kaluar pa u parë edhe nga themeluesi i ‘Facebook’, Mark Zuckerberg.

Së fundmi, Halili ka ndarë në InstaStory suksesin e rradhës, ku vihet re biseda Mark Zuckerberg, i cili i ka shkruar:

Çfarë po ndodh në Shqipëri në këto momente?

Unë kam parë postimin tënd kudo në Instagram Stories.

Urime”, shkruan Zuckerberg dhe përgëzimin e shoqëron me një emoji duartrokitj

(R.G/Faxweb.al0

/faxweb