Vrasja e ish-deputetit Pashko Ujka, arrestohet autori i dyshuar (EMRI)

Pashko-Ujka-687x450-1.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një person është arrestuar për vrasjen e ish deputetit Pashko Ujka pak ditë më parë në Shkodër.

 

Mësohet se i arrestuari është 20 vjeçari Kristian Kelmendi.

 

20-vjeçari dyshohet se ka shenja baruti ne duar dhe gjithashtu dyshohet per nje borxh te pashlyer te ish-deputetit ndaj te riut per nje apartament. Policia dhe prokuroria vijojne hetimet

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë