Ambasadorja e SHBA-ve Yuri Kim do të zhvillojë sot një takim me kreun e PD-së Lulzim Basha.

Ambasadorja pritet të mbërrijë në selinë e PD rreth orës 13.00.

Ky është takimi i parë mes ambasadores së SHBA dhe kryedemokratit Basha pas zgjedhjeve të 25 prillit.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re