Ambasadorja e SHBA-së, Yuri Kim u pa këtë të enjte në ambientet e Prokurorisë së Posaçme Antikorrupsion.

 

Ajo po zhvillon një takim me kreun e SPAK, Arben Kraja dhe drejtoren e Byrosë Kombëtare të Hetimit, Aida Hajnaj.

 

Nuk ka akoma asnjë reagim zyrtar nga ambasada për të konfirmuar se për çfarë po diskutohet.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re