Durrës Finalizohet operacioni policor antikanabis i koduar “Meshigli”. Gjatë operacionit goditet një rast i kultivimit të bimëve narkotike, me llamba. Arrestohen në flagrancë babë e bir, për kultivim të bimëve narkotike me llamba dhe përshtatje të ambientit për këtë qëllim. Gjithashtu, gjatë operacionit vihen në pranga edhe 3 punonjës të OSHEE-së, për moskallëzim krimi dhe …

/faxweb