Zhvendoset “Foltorja”/ Berisha “zbarkon” nesër në Devoll

262058678_454324196048688_5016898072590240584_n.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ish kryeministri Sali Berisha do të zhvendosë nesër “Foltoren” në qytetin e Bilishtit.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Berisha fton demokratët e Devollit të marrin pjesë.

 

“Njoftim.Neser diten e premte me daten 3 dhjetor ne ora 16:30 ne Qendren e Kultures te qytetit te Bilishtit do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”. Ftoj te gjithe demokratet dhe demokratët e Devollit te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme”, shkruan Berisha.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë