Zhvillimet e fundit/ “Furtunë” në policinë e Tiranës, kush do jetë shefi i ri i qarkullimit (EMRI)

gledis-nano-2.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Levizjet e shumta ne polici prekin dhe qarkullimin rrugor ne Tirane i cili deri me tani i kishte shpetuar “furtunes” pas emerimit ne krye te uniformave blu te Gledis Nanos. Keshtu Erion Ahmeti nga shef i qarkullimit rrugor Tirane emerohet ne sektorin e sigurise rrugore ne drejtorine e pergjithshme te policise se shtetit. Ne vend te tij ne krye te komisariatit policise rrugore rikthehet Besmir Qibini i cili e ka mbajtur kete post me heret ne vitin 2014-2015.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë