Policia e Durrësit arrestoi në flagrancë një shtetas, i cili qarkullonte me armë me vete.

 

Forcat e rendit prangoswn 18 vjecarin Merlino Disha 18 vjec banues ne qytetin e Burrelit.

 

I riu u kap në lagjen Nr.13, Plazh – Durrës fuke udhëtuar me një mjet tip Benz (pasagjer) teksa gjatë kontrollit nga ana e uniformave blu i është gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale një armë zjarri tip pistoletë dhe një kreher me 3 fishekë.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re