Nje 19-vjeçar nga fshati Fishte e Lezhes ka humbur jeten, pasi eshte aksidentuar ne pune ne Itali.

 

Viktima eshte Aurel Doda, ndersa ngjarja ka ndodhur kete te hene ne Perugia.

 

I riu ka qene duke punuar ne sektorin e ndertimit, kur eshte aksidentuar dhe ka gjetur vdekjen e menjehershme.

 

I riu 19-vjeçar ishte djali i vetem i familjes Doda dhe kishte pak muaj qe kishte shkuar si emigrant ne Itali.

https://berati.tv/wp-content/uploads/2023/02/makina-me-qera.png