Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Keracini të Greqisë. Një 19-vjeçare ka kërcënuar se do hidhet nga tarraca e supermarketit.

Mediet greke bëjnë me dije se kalimtarët përreth, sapo panë 19-vjeçaren mbi tarracë, menjëherë  thërritën ekipet e shpëtimit.

Për fat të mirë ekipet mbërritën në kohë dhe bindën vajzën të zbresë nga tarraca. Shkaqet e tentativës për tu vrarë janë të panjohura.  Pas ndodhisë e reja u shoqërua në komisariat.

(E.H/Faxweb.al)

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re