Ushtarët izraelitë kanë arrestuar 23 palestinezë në Bregun Perëndimor.
Në deklaratën e ushtrisë izraelite thuhet se në aksionet e kryera në disa lokacione në Bregun Perëndimor palestinezët u “arrestuan për pjesëmarrje në aktivitete terroriste”, shkruan aa.
Në mesin e mijërave palestinezëve që ndodhen në burgjet izraelite, ka dhe disa qindra të mitur. //.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re