Detaje të reja janë zbardhur pas arrestimit për përdhunim të një 27-vjeçari në Pogradec.

 

Burime bëjnë me dije se vajza 13 vjeçare ka deklaruar para policisë se e gjithë marrdhënia mes saj dhe 27 vjeçarit ka qenë me dëshirë. Ajo ka shtuar se e ka gënjyer 27 vjeçarin për moshën reale dhe ai nuk kishte faj në këtë mes. Duket se kanë qenë familjarët e vajzës që e kanë denocuar në polici 27 vjeçarin pasi vajza kishte vendosur një foto profili me të shoqëruar me një unazë.

 

Nga ana tjetër 27 vjeçari ka deklaruar para oficerëve se kishte qëllime serioze me të miturën dhe se nuk e dinte moshën reale të saj. E gjithë ajo që vajza ka deklaruar nuk është marrë parasysh nga policia nisur nga fakti se kemi të bëjmë me një minorene e cila mbrohet ligjërisht.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re