31-vjeçari hyn pa leje në shtëpinë e të resë, e kërcënon që të martohet me të, arrestohet nga Policia

LAJM-I-FUNDIT-750x405-2.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Nga specialistët e Seksionit për Krimet në Stacionin e Policisë Dimal u bë arrestimi i shtetasit B.C., 31 vjeç, pasi ka hyrë pa leje në banesën e një shtetase 20-vjeçare duke e kanosur dhe shtrënguar në mënyrë që vajza të pranonte propozimin për martesë.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprime të mëtejshme.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë