4 humbje jete dhe 475 raste të reja Covid-19 në 24 orët e fundit në Shqipëri

1605201077_infektivi-2.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

4 humbje jete dhe 475 raste të reja ka shënuar Shqipëri në 24 orët e fundit, duke konfirmuar dhe njëherë tjetër numrin e lartë të rasteve të reja dhe humbjeve të jetës në një ditë. Vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë