Skip to content

45.5 kilogramë kokainë brenda kontejnerit me mish pule, Gjykata jep vendimin për dy të arrestuarit, socialisti shpëton me…

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Gjykata e Durrësit ka dhënë masat e sigurisë për dy personat e arrestuar si përgjegjës për sasinë prej 45.5 kilgramë kokainë, që u gjet në kontejnerin me mish pule, disa ditë më parë në Port.

Gjykata ka lënë në masën e sigurisë burg pa afat Arben Ferizin, administratorin e kompanisë së mishit të pulës, dhe 18 ditë për Ergert Vargun, këshilltar socialist në Bashkinë e Tiranës.
Vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë