Home SHQIPERIA 5 kryetarë degësh i dolën kundër, vjen reagimi i parë nga Gazment Bardhi: Kanë shfaqur shqetësimin e tyre me Kuvendin Kombëtar

5 kryetarë degësh i dolën kundër, vjen reagimi i parë nga Gazment Bardhi: Kanë shfaqur shqetësimin e tyre me Kuvendin Kombëtar

0
5 kryetarë degësh i dolën kundër, vjen reagimi i parë nga Gazment Bardhi: Kanë shfaqur shqetësimin e tyre me Kuvendin Kombëtar

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Gazment Bardhi nga selia e PD:
Kush janë 5 kryetarët e degëve që nuk do marrin pjesë në Kuvendin e 18 dhjetorit? “Ishte evidente 5 kryetarët e degëve që nuk do marrin pjesë janë: Kryetari i degës në Vlorë, Kryetari i degës në Devoll, Kryetari i degës në Fushë Krujë, Kryetari i degës në Paskuqan dhe Kryetari i degës 1 në Tiranë. Këta kanë shfaqur një shqetësim të tyre në lidhje me Kuvendin kombëtar janë respektuar dhe janë sqaruar për çështjet që kanë kërkuar sqarim. Është detyra jonë të sqarojmë për interesin e Shqipërisë për cdo çështje dhe pikëpyetje”,

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë