Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gramsh, ku një aksident në punë i ka marrë jetën një 50-vjeçari.

 

50-vjeçari është aksdientuar teksa ka qenë duke punuar në një kompani që po ndërton hecin në fshatin Lenie.

 

Si pasojë e plagëve të marra, 50-vjeçari ka humbur jetën, por ende nuk dihen rrethanat se si ka ndodhur ngjarja.

 

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes për zbardhjen e rrethanave

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re