6 vite pa u takuar, momenti kur emigranti shqiptar përqafon babain dhe nënën

Screenshot_33-2.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Si shumë shqiptarë në emigracion. 6 vite kishin kaluar pa takuar nënën dhe babain. I vëllai vendosi t’i bëjë një surprizë, duke i sjellë në Londër prindërit.

Këto janë momentet prekëse…

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë