Në ditën e mësuesit, Zv/kryeministrja njëherësh ministre e Infrastukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ishte sot në shkollën 31 korrikut në Burrel.

Balluku përcolli urimet për mësueset dhe mësuesit me rastin e festës së 7 Marsit.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re