“7 mijë euro ose arrestohesh!”/ I akuzuar për mashtrim, Gjykata e Durrësit lë në burg agjentin e policisë “Fast Albania”

sha.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Gjykata e Apelit Durrës ka vendosur të lërë në fuqi masën e sigurisë arrest në burg për agjentin e policisë “Fast Albania” Sokol Fana, që i kërkoi 7 mijë euro Klodjan Hajdërllit në këmbim të mos arrestimit.

Polici, Sokol Fana, akuzohet për “Mashtrim” dhe “Shpërdorim detyre”.

Gjykata e shkallës së parë Elbasan kishte vendosur si masë sigurie arrest në burg për policin.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë