Një 75 vjeçare me inicialet, N.H është gjetur e vetëvarur në oborrin e shtëpisë së saj në Delvinë. Viktima u gjet nga familjarët, ndërsa në trup nuk kishte shenja dhune.

Policia po heton shkaqet e ngjarjes së rëndë.

Njoftimi i Plotë:

Delvinë/Informacion paraprak

Më datë 31.05.2022, në Delvinë, në oborrin e banesës, është gjetur nga familjarët, e vetëvarur shtetasja N. H., rreth 75 vjeçe, banuese në Delvinë.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

https://berati.tv/wp-content/uploads/2023/02/makina-me-qera.png