Skip to content

“A do më doje” Sidrit Bejleri sjell një baladë që do t’ju bëjë të kërceni

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Këngëtari Sidrit Bejleri ka prezantuar këngën e videoklipin e tij më të ri me këngën e “A do më doje”, një baladë ritmike që i kushtohet dashurisë.

Me muzikë të kompozuar nga Irkenc Hyka dhe tekst të shkruar nga vetë Bejleri, gjithçka është në harmoninë e duhur. Ndryshe nga disa prej baladave me temp më të shtruar e të qetë, “A do më doje” është një këngë që të bën të kërcesh dhe me siguri do të jetë një ndër hitet e verës, atje ku ka shqiptarë që pëlqejnë muzikën e vërtetë.

Ndiqeni këtu videoklipin e këngës

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë