A do të jetë Gledis Nano drejtori i ri i Policisë së Shtetit? Flet Bledi Cuçi

nano.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Çuçi:

Ta lëmë më mirë nesër, që të kemi lajme dhe për nesër. Nesër mbledhim qeverinë, zoti Nano është një nga kandidaturat.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë