Duke zgjedhur të flasë në shqip dhe jo serbisht, pra në gjuhën zyrtare të vendit që e udhëheq si kryeministër, shqiptari Dritan Abazoviç vlerësoi “Ballkanin e Hapur” në samitin e radhës në Ohër, duke joshur me një ftesë homologun kosovar, në rast se një samit i ngjashëm do zhvillohej pikërisht në Mal të Zi. “Këtë […]

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re