Tirana International Airport ka bëre me dije diten e sotme për të gjithë pasagjerët se tamponin PCR mund ta bëjnë edhe në aeroportin e Rinasit para udhëtimit.

Ndërkohë testi antigen nuk kryhet në aeroport.

Kujtojmë që BE hoqi kufizimet për Shqipërinë dhe tanimë qytetarët mund të udhëtojnë me avion nga Rinasi.

NJOFTIMI NGA TIA

Në vëmendje të pasagjerëve që janë të interesuar për të kryer tamponin PCR para udhëtimit, risjellim në kujdesin e vëmendjes suaj, që tamponi PCR mund të kryhet në aeroport dhe në çdo institucion tjetër të licensuar mjekësor. Antigeni, testi tjetër nuk kryhet në aeroport.

Ju falenderojmë për bashkëpunimin,

Tirana International Airport


Previous article36 vjeçarja e divorcuar habit me historinë: Vjehrra me thoshte ditën e imja, natën e burrit, nuk mund të…

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re