Ahmetaj i tregon diçka në telefon Ramës dhe ai çuditet, deputetët pa asnjë interes për fjalimet ja ‘këputin’ muhabetit, disa nga momentet më epike në Kuvend (FOTOT)

NUK-DI.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Seanca plenare në Kuvend ditën e sotme nisi me përplasjen e ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu dhe kreut të PD-së, Lulzim Basha.

Më pas replikoi kryeministri Rama dhe deputetë të tjerë.

Por fotografëve nuk u shpëtuan edhe disa prej momenteve më epike në sallë.

Mes tyre në një moment zv.ministri Arben Ahmetaj i tregon diçka Ramës dhe ai çuditet, por nuk dihet se çfarë ishte, një foto, video apo bisedë.

Gjithashtu ministrat nuk kanë treguar interes në dëgjimin e fjalimeve në foltore ndërsa janë fotografuar duke biseduar me njëri-tjetrin.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë