Home News Air Albania Stadium hap dyert. Dalin pamjet nga ndeshja testuese (Video)
Sot në oren 19:00 ka nisur ndeshja e pare ne stadiumin e sapo perfunduar i cili mori se fundmi emrin Air Albania Stadium

Ndeshja testuese mes skuadrave te femrave të Vllaznise dhe Apolonise luhet në prag te ndeshjes me Francën


Previous articleZbardhet dëshmia, Alvin tregon çfarë bënte në kampin ku qëndroi për disa viteNext articleNga 1 janari 2020, rregulla të reja për zhdoganimin e makinave të përdorura