Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një aksident i dyfishtë është shënuar mbrëmjen e sotme në Fushë-Milot.

 

Paraprakisht mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

 

Një mjet që drejtohej nga një grua, ka humbur kontrolli dhe është përplasur me trafikndarësen, e si pasojë i ka dalë para një mjeti tjetër.

 

Drejtuesja e mjetit ka mbetur e plagosur është nisur drejt Spitalit.

 

Sakaq, policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë