Skip to content

Aksident i “frikshëm” në Institut, përmbyset “Range Rover”, plagoset një person

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një aksident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Institut, Tiranë.

Një makinë tip “Range Rover” është përmbysur. Nga informacionet paraprake raportohet se një person është plagosur rëndë. Paraprakisht dyshohet se shkak i aksidentit është bërë mosrespektimi i sinjalistikave rrugore, manovrat e shpejtësisë dhe parakalimet e gabuara.

Nuk dihet nëse kishte persona të tjerë në makinë. Policia pritet të zbardhë detaje përmes një njoftimi për shtyp.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë