Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në Korçë.

Siç mund ta shihni nga pamjet e publikuara nga “Fax News”, një ambulancë është përfshirë në aksident dhe për pasojë është përmbysur në rrugë.

Nuk raportohet për të lënduar. Policia drejt vendngjarjes për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb