Skip to content

Aksident i rëndë në Berat/ Makina del nga rruga, përfundon në humnerë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm ne  aksin Berat-Sinjë, në fshatin Mbreshtan.

Mësohet se shtetasi S.T, duke drejtuar automjetin ka dalë nga rruga dhe ka rënë në humnerë. Për pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit i cili është shoqëruar në Spitalin Rajonal Berat.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë