foto ilustruese

Një aksident i rëndë është regjistruar mesditen e kësaj të marte në lagjen 13 në Durrës. Një automjet ka përplasur për vdekje një këmbësore dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

Burime për faxweb bëjnë me dije se si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë kalimtarja 50-vjeçare.

vijon…

/faxweb