Skip to content

Aksident i rëndë në Elbasan/ Humb jetën 15 vjeçari

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një aksidet me pasojë vdekjen e një të mituri ka ndodhur sot në aksin rrugor “Belsh – Kuçovë”, në fshatin Marinës,

 

 

Policia bën me dije se  rreth orës 14:30, në aksin rrugor “Belsh – Kuçovë”, në fshatin Marinës, shtetasi T. N., 34 vjeç, duke drejtuar një automjet, është përplasur me motomjetin me drejtues shtetasin O. M., 15 vjeç dhe pasagjer në motomjet shtetasin K. P., 15 vjeç, të dy banues në Belsh.

 

Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë drejtuesi i motomjetit, shtetasi O. M, ndërsa pasagjeri në motomjet, shtetasi K. P ., ndodhet në Spitalin Kirurgjik të Elbasanit, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë