Foto ilustruese

Një áksident ka ndodhur në orë 14:00 të ditës së sotme në fushë Prezë. Një automjet me drejtues shtetasin A.N., ka g òditur motoristin 50-vjeçar i cili është transportuar në spital në gjendje të rèndë.

Njoftimi i plotë i pòlicisë: Tiranë/ Informacion paraprak

Më datë 10.08.2020, rreth orës 14:00, në fushë Prezë, mjeti me drejtues shtetasin A.N., ka áksidentuar mjetin motorr me drejtues H.T., rreth 50 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor dhe shërbimet e Pòlicisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re