Greqi, nderron jete ne aksident nje 23-vjecar shqiptar. Aksidenti ne Pefkohori, Halkidiki. Ka dale nga rruga nje motorr me drejtues nje 23-vjecar dhe pasagjer nje 19-vjecar, te dy shtetas shqiptare. Si rezultat ka humbur jeten 23-vjecari dhe eshte plagosur 19-vjecari. Ngjarja ka ndodhur mengjesin e sotem.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re