Një aksident i rëndë ka ndodhur në Levan. Një automjet ka rënë në një kanal anësor dhe për pasojë janë lënduar dy persona.  Në vendin e ngjarjes ka mbërritur ambulanca dhe forcat zjarrfikëse që po punojnë për të transportuar drejt spitalit të lënduarit.

Vijon…/faxweb

loading...