Faqja Kryesore/Aktualitet/Aksident i rëndë në Peqin/ Përplasen dy automjete, raportohet për tre të plagosur (Detajet e para)

Dy automjete janë përplasur në Peqin dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona.

vijon…

/faxweb