Skip to content

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, burrë e grua dërgohen me urgjencë në spital, ja gjendja e tyre (Pamjet)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Nje automjet i drejtuar nga nje shtetas kosovare ka dale nga rruga e per pasoj eshte rrrokullisur disa here automjeti. Nga shpejtesia e madhe dhe lageshtira ne rruge drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin duke u perplasur me kanalin kullues te autostrades e me pas mjeti ka perfunduar mbi 50 metra ne ara. Nderkohe ne …

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë