Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Një aksident automobilistik është regjistruar pasditen e së shtunës në aksin Korçë-Pogradec, në afërsi të fshatit Gurishtë.

Gazetari i ABC News, Roland Beqiraj raporton se tre automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, teksa drejtuesit janë dërguar në spitalin e Korçës.

Ende nuk dihet shkaku i aksidentit, por dyshohet për shkak të parakalimit të gabuar dhe rreshjeve të shiut.

Një prej automjeteve ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal. Policia ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave./

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re