Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Korccë – Pogradec, në afërsi të fshatit Gurishtë.

 

Tre mjete janë përplasur, ndërsa mësohet se të tre drejtuesit janë dërguar në spitalin e Korccës.

 

Nuk dihet shkaku i aksidentit, por dyshohet për parakalim të gabuar dhe rrëshkitje pasi ka rreshje shiu momentalisht në qarkun juglindor.

 

Një prej mjeteve ka përfunduar në kanal.

 

 

Policia në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re