Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Lezhë-Milot, ku janë përplasur tre automjete. Për pasojë janë lënduar 2 persona, të cilët janë dërguar në spitalin rajonal të Lezhës për trajtim mjekësor.

Mbetet e paqartë gjendja e tyre shëndetësore ndërkohë që policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

/faxweb

loading...